Agent Colectare Debite pe Teren

  • Oraș:
    Bucuresti
  • Categorie:
    Finance

Candidatul ideal

– Persoană dinamică, organizată și orientată către rezultate
– Bune abilități de comunicare, negociere și adaptare la diverse tipologii de oameni
– Posesor permis de conducere categoria B
– Disponibil pentru program 8 ore/zi
– Cunoștințe utilizare PC (Word, Excel si Internet)

Descrierea jobului

– Colectează debite pe cale amiabilă prin contactarea persoanelor cu datorii direct la adresa de domiciliu a acestora
– Negociază termene ferme de plată
– Identifică soluții optime de plată
– Monitorizează și actualizează sistemul de date pe baza informațiilor noi obținute ca urmare a vizitelor

Beneficii:

– Salariu fix și bonusuri lunare
– Mașină de serviciu
– Telefon mobil de serviciu
– Program de lucru flexibil
– Bonuri de masă
– Asigurare de viață
– Asigurare de sănătate privată
– Programe de training de specialitate
– Evenimente interactive cu echipa (Team Building-uri, Petreceri de Crăciun)
– Mediu de lucru profesionist și posibilități de promovare