Consilier Vanzari Relatii Clienti – Bucuresti

  • Oraș:
    Bucuresti
  • Categorie:

Responsabilitati:

  • Interactionezi telefonic cu clientii UPC;
  • Utilizezi tehnici si strategii de negociere si vanzare, in scopul de a pastra si continua relatia comerciala dintre UPC si client;
  • Oferi raspunsuri clientilor intr-o maniera asertiva, corecta, completa si la timp, asigurand o comunicare cat mai eficienta cu acestia.

Cerinte:

  • Abilitati de operare calculator (pachetul MS Office);
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu competitiv, abilitatea de a lucra cu mai multe sarcini, simultan;
  • Orientare catre client;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si negociere – scris si vorbit;
  • Integritate si incredere.

Beneficii:

  • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
  • Program de munca flexibil, adaptat nevoilor tale;
  • Pe langa un salariu atractiv iti oferim bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal.