Grand Entertainment

Reprezentant Servicii Clienti

  • Oraș:
    Bucuresti
  • Categorie:

Candidatul ideal:

  • Orientarea către client și către creșterea calității serviciilor;
  • Excelente abilități de comunicare și de lucru cu cifre;
  • Capacitatea de învățare și de adaptare la schimbări;
  • Riguros și organizat;
  • Abilitatea de a răspunde precis și rapid sub presiune, tolerant față de nivelurile ridicate de stres;
  • Proactiv și capabil să rezolve problemele;
  • Entuziast și muncitor;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Comercializarea biletelor și produselor specifice;
  • Întâmpinarea clienților în vederea menținerii unui standard ridicat de calitate a serviciilor;
  • Utilizarea sistemului de vânzare, prepararea, ambalarea, servirea și gestionarea
    produselor;
  • Actualizarea zilnică cu privire la noile promoții, campanii și alte evenimente care se
    desfășoara în Cinematograful GRAND CINEMA & MORE.

Beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională prin instruiri specifice și activități antrenante;
  • Oportunități de promovare în cadrul companiei;
  • Condiții de muncă excelente într-un mediu de lucru dinamic, provocator și plăcut;
  • Pachet complex de beneficii: decontare transport (abonament STB și METROREX/
    carburant), tichete de masă, bonus anual de performanță și alte beneficii.

Program de lucru:

  • Cu normă întreagă sau jumătate de normă.